Mew Mew Serbia ^^
Dobro dosao postovani goste Very Happy
Reguj se na ovaj zanimljivi forum o Mew Mew macama Very Happy
Molim te potrudi se da forum bude aktivan
Btw, postaces jedan od Admina Wink

Join the forum, it's quick and easy

Mew Mew Serbia ^^
Dobro dosao postovani goste Very Happy
Reguj se na ovaj zanimljivi forum o Mew Mew macama Very Happy
Molim te potrudi se da forum bude aktivan
Btw, postaces jedan od Admina Wink
Mew Mew Serbia ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Shta mislite o njemu???

+4
Mew mew Pudingu
Zoey_Sany
Mew Anja
PrinceZX
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Sat Oct 10, 2009 11:17 pm

***Kiki***


Member
Member

Pa....smesan je kad uspeva da ih pobedii...

2Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Thu Jul 23, 2009 7:11 pm

Mew mew Pudingu

Mew mew Pudingu
Member
Member

Meni je on tako zloban... Za jednog ciniklonca je super. Kishu me nikad nije iznervirao i nikad netje. Jer ja volim zle ljude

3Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Thu Jul 23, 2009 12:40 pm

Akemi-san

Akemi-san
Member
Member

Nervira me.. Very Happy

4Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Wed Jul 15, 2009 8:45 pm

Mew mew Pudingu

Mew mew Pudingu
Member
Member

I ja sam prvi put mislila da je zensko kad je Ichugo rekla "Barabo" xD Posle mi je sestra rekla da nije zensko.
Meni ushi uopshte ne smetaju. Mnogo mu cool stoje i sexy, ali nervira me shto se zaljubio u Ichigo. Ostalo mi se sve svidja kod njega

5Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Wed Jul 15, 2009 8:29 pm

Mixa<3

Mixa<3
Forum Owner
Forum Owner

HaHa! De ti je potpis O_O
Lik je ok...

https://mewmew-serbia.forumotion.com

6Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Wed Jul 15, 2009 8:03 pm

*Blue Star*

*Blue Star*
Member
Member

Lik nema sta ^^

7Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Wed Jul 15, 2009 2:29 pm

Mew mew Pudingu

Mew mew Pudingu
Member
Member

Love him!!!

8Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Tue Jul 14, 2009 3:37 pm

PrinceZX

PrinceZX
Member
Member

p i meni je O.K. xD khm,cute mi je njegowa faca na neki nacin...ushi mi PONEKAD,ne stalno,smetaju...kao shto wec rekoh xD <<

9Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Thu Jul 09, 2009 2:45 pm

Zoey_Sany

Zoey_Sany
Member
Member

Hihi kako si mislila da je zensko kad se vidi da je musko mislim ko bi jos nosio onakvu odecu,a da nije musko!I nace on mi je ok za ciniklonca!

10Shta mislite  o njemu??? Empty Re: Shta mislite o njemu??? Thu Jul 09, 2009 2:12 pm

Mew Anja

Mew Anja
Member
Member

Ne dopada mi se...

http://negimaserbia.forumotion.com

11Shta mislite  o njemu??? Empty Shta mislite o njemu??? Thu Jul 09, 2009 1:03 pm

PrinceZX

PrinceZX
Member
Member

Shta mislite o Kisshu=u???



______
meni je jedan od naj. likowa,mada ponekad stwarno izgelda smeshno sa onolikim ushima xDD +prwu epizodu sam odgledala bez zwuka i mislila sam da je zhensko... xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum